Perdelerinize Profesyonel Dokunuş
Ücretsiz Keşif

Hakkımızda

2006 yılında bodrumda başlayan "Kaliteli Hizmet" serüveni ,uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimii, üretimin her safhasındaki kaybolmayan heyecan ve kalite tutkusu... Uzak hedeflerin, yıllar sonra yakalandığını, her zaman daha da ileriye gidildiğini, vizyonun ve kalite standartlarının kurumsal çerçevede birleştirildiğini ve tüm bunların ötesinde güven ve kalite duygusunun her şeyden üstün tutulduğunu görmenin keyfini yaşamak ve farklı bir bakış açısıyla... Farklı olmanın tadına varmak, bizi her zaman mutlu ediyor..

Awesome Image

DEĞERLERİMİZ

  • Dürüstlük & Gücümüz
  • Estetik & Kalite
  • Memnuniyet & İlkemizdir
Mesih
Bodrum Perde

Neden Bodrum Perde

İŞLETMEMİZ MÜŞTERİ MEMMUNİYETİ ESASINA DAYALIDIR.
BODRUM PERDE merkez showroom ve atölyemiz Perde Sistemleri ve Döşemelik kumaşlarımızın satışıyla birlikte Profesyonel Ekibimiz ile PERDE TASARIM ve MODEL UYGULAMA hizmeti de vermekteyiz..
Kurumsal Uygulamalar Bodrum Perde markası kurumsal uygulamalarda yapmaktadır. Otel, hastane, rezidans ve kamu projeleri uzmanlık alanlarımızdır. Doğrudan kendi ekibimizle projelerinize profesyonel hizmet sunmaktayız.
Genç ,Dinamik,Enerjik Ve Güleryüzlü Kadrosu İle Bodrum Perde Bir Ayrıcalıktır...

Vizyonumuz

İŞLETMEMİZ MÜŞTERİ MEMMUNİYETİ ESASINA DAYALIDIR. .
BODRUM PERDE merkez showroom ve atölyemiz Perde Sistemleri ve Döşemelik kumaşlarımızın satışıyla birlikte Profesyonel Ekibimiz ile PERDE TASARIM ve MODEL UYGULAMA hizmeti de vermekteyiz.

Misyonumuz

MÜKEMMELLİK VE ESTETİK ÖNCELİĞİMİZDİR.
Amacımız bulunduğumuz ülkede tek olmak ,hem yurtiçi hem yurtdışı müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim en büyük kazancımız olacaktır.

bodrum perde

Perdelerinize

BODRUM PERDE merkez showroom ve atölyemiz Perde Sistemleri ve Döşemelik kumaşlarımızın satışıyla birlikte Profesyonel Ekibimiz ile PERDE TASARIM ve MODEL UYGULAMA hizmeti de vermekteyiz.

Ücretsiz Keşif İçin Bizi Arayın +90 252 317 01 72 yada İletişim formunu doldurun.